Копилка полезных вещей

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Копилка полезных вещей » Ноты (Sheet music) » Оставь комментарий


Оставь комментарий

Сообщений 41 страница 60 из 86

41

Спасибо большое,я очень радааааа!!! Я нашла сумерки наконец-то!!!!!!!!!

0

42

сауле  :)

0

43

Искала ноты))))
Нашла тут)))))
Есчо не везде полазила, но уже нравится)))))
И естесстно зарегилась))))))

P.S. мое просто неописуемое СПАСИБО нальзя здесь отобразить даже с помощью смайлов))))))))))

P.P.S. будет возможность - буду выкладывать хоть что-нибудь)))))

0

44

Whisper за новые файлы буду очень благодарна!!

0

45

Дуже вам всім дякую за такий класний форум!!!!!!! Ну і звичайно за нотки теж)))))))))))) Я облазила пів нету і нічого подібного не знайшла, всюди треба реєструватися і платити за кожен файл (який до речі не відкривається) а тут все дуже швидко і якісно-скачала і пішла розбирати!!!Тепер тільки сюди буду звертатися!!!!     
P.S.Особлива подяка Izzy і Вампірші))))))

0

46

sofyni4ka ;) ждем в любое время))

0

47

Вампирша
Найди будь ласка ноти до пісні Лари Фабіан "Je t'eame"!!!
А то я маю тільки гармонію (акордами).Цікаво як воно там розписано нотами))))))
<Дякую!>

0

48

sofyni4ka искала сегодня, пока не нашла.

0

49

Вампирша пошукай будь-ласка ноти для голосу і ф-но Ніно Катамадзе "Olei" і "Rain". Взагалі ці пісні вона виконує з групою Inside, альбом називається "Blue" (якщо це поможе пошуку). Але я би хотіла клавір, яшо можна! Наперед дякую! :-)

0

50

sofyni4ka ищу, но пока безуспешно..

0

51

Lara Fabian "Je t'eame" я вродь нашла,но скачать чот не могу.....

+1

52

спасибо огромное))))
реально очень полезный сайт))))

0

53

спасибо большое за сайт)))я только сегодня зарегистрировалась, а скачала уже очень много нот))мне тут оч нравится)

0

54

я искала ноты из фильма тайна Мунакра,и наткнулась на этот сайт!и скажу честно это супер сайт
я скачала кристину агилеру песенку из гарри поттера и любовные истории школа=)

0

55

Пошукайте будь ласка ноти арії із Магніфікат Баха(арія для сопрано).Ніде не можу скачати(((Дуже треба!!!

0

56

Народ! Я вас дуже прошу найдіть ті ноти Баха(((((( Дуже треба!!!! Може там є цілий "Магніфікат", то ше ліпше! Я розумію, шо це трохи не в тему, але я серйозно може в когось завалялися нотки і без потреби лежать. Просто зараз літом всі бібліотеки закриті і... одним словом капєц!!!! Наперед дякую))))

0

57

sofyni4ka Нашла, скоро выложу)

+1

58

Вампирша Дуже дуже дякую за Баха!!! Ти мене справді виручила))))) Слухай я шукала ноти Red Hot Chili Peppers "Snow" (та шо "Hey oh") знайшла майже всі пісні, але тої пісні там не було((( І ше:я ніяк не можу витягнути ноти "Life is good" Dr. Dolittle. Поможеш?

0

59

sofyni4ka постараюсь)

0

60

Большое спасибо за ноты Linkin park и Evanescence!!! Пожалуста помогите найти ноты Fort minor- Were'd you go!!! Please!!!

0


Вы здесь » Копилка полезных вещей » Ноты (Sheet music) » Оставь комментарий


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно